Get Adobe Flash player

DATORU REMONTS

Veicu stacionāro un portatīvo datoru remontu ar detaļu nomaiņu, programmatūras uzstādīšanu un konfigurāciju, kā arī datoru profilaktisko apkopi – Valmierā, Stacijas ielā 17, 2. stāvā. 

Datoru diagnostika: 

Veicu datora diagnostiku, portatīvajiem un stacionārajiem datoriem. Diagnostikas laiks 1 – 2 darba dienas, cena 5.00 EUR

 

Datoru instalācija:

Jaunu datoru instalācija 30.00 EUR

Lietotu datoru pārinstalācija 30.00 EUR

 

Portatīvo datoru ekrānu maiņa:

Piedāvāju sasistu vai citādi bojātu portatīvo datoru ekrānu nomaiņu, lietoti ekrāni atsevišķiem modeļiem ir uz vietas, jauni datoru ekrāni ir pieejams uz pasūtījumu. Cenas lietotiem ekrāniem ar nomaiņu no 50.00 EUR , jauniem ekrāniem ar nomaiņu no 125.00 EUR

 

Aplietu, izmirkušu datoru tīrīšana, remonts:

Tīru pielietus, aplietus, izmirkušus portatīvos datorus. Tīrīšanas cena sākot no 30.00 Eur. (Ja dators bojāts neatgriezeniski, tad jāmaksā tikai diagnostikas izmaksas 5,00 Eur).

 

Putekļu tīrīšana no stacionārajiem un portatīvajiem datoriem:

Putekļu tīrīšana un termapastas nomaiņa stacionārajiem datoriem 15.00 EUR.

Putekļu tīrīšana un termapastas nomaiņa portatīvajam datoram 15.00 – 25.00 EUR

 

Vīrusu un kaitnieciskās programmatūras tīrīšana no datora:

virusu tirisana no datora valmiera

Piedāvāju datora iztīrīšanu no vīrusiem un kaitnieciskām programmatūras iespējām īsā laikā, cena 15.00 EUR

Nevēlama programmatūra, jeb datorvīrusi, kas traucē ierasto datora lietošanu datorā var nokļūt jums nepamanot, taču nevar nepamanīt vīrusu izraisītās sekas. Dators paliek lēnāks kā iepriekš, rādās reklāmas un saites uz interneta lapām, kas ir it visur, tiek nošifrēti jūsu dati.

 

Portatīvo datoru klaviatūru nomaiņa:

Klaviatūru nomaiņa pieejams Asus, Acer, Samsung, Lenovo, HP, Compaq, Dell, Emachines un citiem portatīvajiem datoriem. Jaunas un lietotas klaviatūras, atsevišķiem modeļiem, ir uz vietas. Kas nav uz vietas pieejams uz pasūtījuma. Cenas ar nomaiņu  sākot no  35.00 EUR.

 

 

Datoru lādēšanas ligzdu remonts:

Lādēšanas ligzdas remonts vai maiņa portatīvajam datoram cena 30,00 – 45,00 EUR

Portatīvo datoru eņģu remonts vai nomaiņa:

Piedāvāju izlauztu portatīvo datoru eņģu ielīmēšanu un pārlauztu portatīvo datoru eņģu nomaiņu. Cena sākot no 25,00 Eur.

Portatīvo datoru lādētāju un lādētāju galu remonts:

portativo-datoru-ladetaju-remonts

Portatīvo datoru lādētāju un lādētāju galu remonts cena 7.00 – 15.00 EUR

 

Stacionārajiem datoriem  pieejama profilaktiskā apkope, programmatūras instalācija un konfigurācija, kā arī komponentu nomaiņa un remonts. Tiek veicinot visu komponentu nomaiņu – datora mātesplates, barošanas bloka, videokartes, operatīvās atmiņas, cietā diska, optiskās iekārtas, kā arī citu papildu elementu nomaiņu.

Portatīvajiem datoriem  pieejama profilaktiskā apkope, programmatūras instalācija un konfigurācija, kā arī komponentu nomaiņa un remonts, kā arī lādētāju / adapteru un galu remonts. Tiek gatavotas visu komponentu nomaiņas – datora mātesplates, operatīvās atmiņas, cietā diska. Remontējamie dažādu ražotāju portatīvie datori HP, ASUS, ACER, LENOVO, PACKARD BELL, DELL, SAMSUNG, PRESTIGIO, un citi.

Veicu datoru monitoru remontu, ja monitors ir izdzisis un neslēdzas iekšā, vai tā darbībā ir novērojami traucējumi, pastāv iespēja monitoru saremontēt.

Stacionārais un portatīvais dators pirms un pēc putekļu tīrīšanas:

datoru remonts valmiera dp servissdatoru remonts valmiera dpservissdp pulekli 1 1dp putekli 2 2dpserviss putekli 1 1dpserviss putekli 2 2

Dators pirms tīrīšanas Dators pēc tīrīšanas